InstaBIZ

Alketa Vejsiu me të bardha veshur o


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:15 - 30/09/15 |
root

Producentja dhe moderatorja, Alketa Vejsiu ka preferuar ngjyrën e bardhë, për natën e dytë të spektaklit “Dance With Me”. Fustani shik dhe klas, kombinuar shumë bukur me këtë rrip argjendi, punuar nga stilistja Rezarta Skifeteri e tregon Alketën shumë elegante. Nga ana tjetër ai nxjerrë në pah edhe këmbët e format e saj perfekte dhe mbi të gjithë këmbët e saj të tonifikuara. Dy pyetje kemi për Alketën? Pse nuk ka veshur më shpesh fustane të shkurtër?! Dhe cila është formula që e bën të duket në formë të shkëlqyer fizike?!

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas