InstaBIZ

A është ky njoftim për punë?!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:01 - 30/09/15 |
root

Vajza e dytë e deputetit të PS-së, Koço Kokëdhima, Bora Kokëdhima kërkon të punësojë në atelienë e saj të modës, punëtore/punëtor që ta duan modën me të njëjtin pasion si ajo. Por përmes këtij njoftimi në Facebook, Bora kërkon punëtorë me disa kushte dhe ai numër një, është që punojësit e saj të jenë nga Tirana. Ajo e harron origjinën e saj nga fshati i Qeparoit, por për më shumë lexoni lajmërimin e Borës….

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas