-ARKIVA OPINION

KUZHINA DHE FESTAT


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:15 - 11/12/13 |
root

Të ftuar:
Jovan Sidheri – Guzhinier
Rajdi Pojanaku – Pedagog në Institutin e Kulinarisë ‘Neranxi’
Erdit Gega – Menaxher i ‘Whiskey Bar’
Blerina Bombaj – Dietologe
Mimi Kodheli – Deputete
Iva Tico – Kryeredaktore ‘Madame Mapo’
Danja Kostandini – Spikere lajmesh ‘TV KLAN’
Alfred Marku – Shef i restorantit ‘Rapsodia’

[youtube url=”http://www.youtube.com/watch?v=2G2nxnBDk84″ width=”560″ height=”315″]KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas