InstaBIZ

Kush është mashkulli që përqafon Fjolla Morina në Paris?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:11 - 06/11/15 |
root

Fjolla Morina duket se ka gjetur dashurine e saj. Në Snapchat ka postuar një foto ku shfaqet në krahët e një mashkulli. Fytyra e djaloshit nuk duket, por Fjolla shkruan se ndihet e dashuruar. Pak ditë më parë ajo ishte në qendër të vëmendjes mediatike, për incidentin me babanë e fëmijës së saj. Ish i dashuri i saj ushtroi dhunë mbi këngëtaren dhe kjo e fundit e ka kaluar çështjen në gjykatë.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas