InstaBIZ

Kur Rita kërcen mbi tavolina


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 07:37 - 12/10/15 |
root

Ka qenë motra e saj, Elena Ora ajo që ka postuar këtë foto të pop starit britanik. Javën e kaluar Rita dhe familja e saj ishin të ftuar në një dasëm në Prishtinë, ku këngëtarja e ka shijuar pa fund. Videot dhe fotot e ndryshme që dolën në internet treguan që  Rita nuk i kishte harruar vallet shqiptare, përkundrazi i kërcente ato shumë mirë.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas