InstaBIZ

Kida mos bëj më make-upBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:19 - 12/10/15 |
root

Jemi mësuar gjithnjë me make-up të rënduar, por këngëtarja kosovare, Kida duket shumë më e bukur pa të. Në rrjetet sociale 17 vjeçarja ka postuar një foto natyrale, ku duket shumë e freskët dhe e ëmbël. Do bëntë mirë mos të ngarkohej më aq shumë me make-up, se pas 10 vitesh do ta marrë malli për këtë freski.

kida 2

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas