InstaBIZ

Ja urimi i “Miss Shqipërisë” për të fejuarin e saj, mbrojtësin e KombëtaresBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:23 - 12/10/15 |
root

“Miss Shqipëria 2013”, e cila prej më shumë se një viti ka lidhur kurorë me mbrojtësin e skuadrës kombëtare, Elis Hysaj, i ka dedikuar atij një status në rrjetet sociale. “Jam krenare për ty”, – shkroi Fiorenza Lekstakaj në Instagram dhe këtë postim e shoqëroi me një foto të futbollistit në fushë. Elis Hysaj është 23 vjeç dhe luan si mbrojtës i djathtë dhe i majtë me Napolin në Itali.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas