InstaBIZ

Çudia ndodhi Era hoqi rastat


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:14 - 12/10/15 |
root

Këngëtarja Era Istrefi ka vendosur të ndryshojë look dhe ka hequr rastat të cilat e identifikonin nga këngëtaret e tjera. Era duket  shumë ndryshe me flokë të drejtë duke na sjell imazhin e një vajze më të rritur e më shik. Me flokë të drejta është shfaqur në këngën e saj të parë “Mani për money”.

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas