InstaBIZ

Ermal Mamaqi bëhet xhaxha në ditën e Kombëtares


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 07:42 - 12/10/15 |
root

Dy gëzime në një ditë për Ermal Mamaqin, ai ka festuar fitoren e Kombëtares si dhe një gëzim familjar. Komediani shqiptar është bërë xhaxha. “Ditë e lumtur për familjen tonë, erdhi në jetë Ama Mamaqi, vajza e vëllait tim. U bëra xhaxha”, shkruan Ermali në Facebook.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas