-Jetë dhe Stil

Kumanovë, a mund të jetë kjo një mësuese?! (Foto +18)


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 00:59 - 07/11/15 |
root

Një mësuese nga Kumanova ka shokuar gjithë banorët dhe prindërit e nxënësve, teksa ka publikuar foto nudo. Mësuesja fotografitë e saj i ka publikuar në profilin e saj në Facebook, ku shihet e zhveshur tërësisht dhe nudo, dhe ishin të hapura për gjithë opinionin, transmeton TetovaSot. Prindërit e nxënësve janë revoltuar madje kanë kërkuar nga drejtori i shkollës  të shkarkohet nga puna kjo mësusese.

KOMENTO (10)

Shkruaj nje koment

Pas