Kronikë

Klos/ 5 persona hyjnë të aramtosur në banesë, lidhin familjarët dhe grabisin paraBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:04 - 02/10/22 |
Opi Nion

5 persona të maskuar kanë hyrë në një banesë në fshatin Dom të Klosit duke grabitur 8 mijë euro, 1 milionë lekë dhe sende të tjera me vlerë.

Autorët kanë  lidhur familjarët dhe kanë dhunuar nënën dhe djalin, ndërsa kanë qenë në kërkim të parave. Të dy personat e dhunuar janë jashtë rrezikut për jetën, ndërsa kanë marr ndihmë mjekësore në spital. Policia po punon për zbardhjen e kësaj ngjarjeje./Opinion.al

Pas