-Jetë dhe Stil

Kavalierë si Obama… qeras gjithë lokalin me panine


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:03 - 03/09/15 |
root

Presidenti i SHBA-së Barack Obama ka patur fatin të tregoj edhe anën e tij humane dhe xhentile. Ai ndodhej në Alaskë dhe i ka habitur të gjithë të pranishmit kur në një lokal  i ka qerasur të gjithë me kafe dhe panine. Obama ka thënë me shaka se do t’i merrte të gjitha çfarë ndodheshin në banak dhe se do të qeraste të gjithë të pranishmit në kafene. Presidenti Obama ndodhej në Alaskë për shkak të një turi, në të cilin u ka kërkuar krerëve të shteteve në botë të marrin më tepër masa për të ulur ndotjen e atmosferës nga gazrat.

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas