Te Fundit

“Opinion” nis me ndeshjen Danimarkë-Shqipëri


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:12 - 03/09/15 |
root

“Opinion” starton sonte në mbrëmje në orën 21:00 në televizionin Klan. Temat e nxehta nga politika dhe aktualiteti do të jenë edhe këtë sezon në fokus të programit, i cili këtë vit feston edhe 19 vjetorin e krijimit të tij. Sonte do të flasim për një temë tejet interesante dhe rëndësishme, ashtu siç është në vetvete edhe ndeshja Danimarkë- Shqipëri, e cila do të luhet të premten e 4 shtatorit në stadiumin e Kopenhagenit. Me të ftuarit në panelin tonë do të diskutojmë rreth rëndësisë së kësaj ndeshjeje dhe sa shanse ka Shqipëria të kualifikohet në Kampionatin Europian? Çfarë po ndodh me Kombëtaren Kuq e Zi dhe çfarë pritet të ndodhë në ndeshjet pasardhëse me Portugalinë dhe Serbinë. Të ftuar në studio do të jenë: Artan Shyti, gazetari Reis Ciço, zëdhënsja e Partisë Demokratike, Oriela Nebijaj, ish-trajneri i Kombëtares, Astrit Hafizi, Viola Spiro, deputeti i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Petrit Vasili, Blendi Shkëmbi si dhe legjenda e futbollit të Kombëtares, Miço Papadhopulli.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas