InstaBIZ

Grabocka “ribashkon” Stinen me Roza Latin


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:35 - 03/09/15 |
root

Kanë qenë tre vjet të lidhur dhe i kanë dhënë fund historisë së tyre të dashurisë. Bëhet fjalë për kantautorin Nesti Duka i njohur nga të gjithë si Stine dhe për moderatoren, Roza Lati. Por “ciftin”, Duka-Lati do ta shohim përsëri bashkë, por këtë herë në një skenë vallëzimi. Të dy janë konkurentë në spektaklin e vallëzimit, “Dance with me”, i cili nis në 21 shtator në Tv Klan. Roza Lati në ndryshim nga nëna e saj aktorja e njohur, Rita Lati nuk ka hequr dorë nga gara dhe do të vallëzojë krah ish-të dashuritë të saj. “Dance with me” që i bëri bashkoi në kërcim, ndoshta i bën përsëri bashkë edhe në jetë ciftin simpatik.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas