-Jetë dhe Stil

Ja si ti zbardhni sqetullat tuaja


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:38 - 11/11/15 |
root

Zona poshtë krahëve nuk është aspak e këndshme. Për këtë arsye depilohemi gjithnjë, veçanërisht femrat që i kanë qimet shumë të errëta. Por ka një zgjidhje edhe për të këtë problem. Merrni një patate, grijeni në rende dhe më pas vendoseni poshtë sqetullave tuaja. Patatja përmban disa enzima, të cilat ndihmojnë në zbardhjen e kësaj zone. Në këtë mënyrë ju mund ti thoni lamtumirë edhe depilimit.

Celine Rahman

KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

Pas