Aktualitet

PD: Ja pazari PS- LSI për parkimet e Tiranës


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:50 - 11/11/15 |
b.f

 

PS dhe LSI duket se do të bashkohen sërish në Këshillin Bashkiak. Të paktën, kështu pohojnë burime brenda Partisë Demokratike, sipas të cilëve vonesa e mbledhjes së këshillit bashkiak u bë për të realizuar negociatat, që LSI të marri pjesë në konçensionin e parkimeve. Ky burim i PD, pohon se tashmë LSI është tërhequr dhe do ta votojë propozimin e Veliajt, por pasi i ka vënë “gjobë” Kryetarit të Bashkisë.

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas