InstaBIZ

Thumba per “selfiet” në panair?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:54 - 11/11/15 |
b.f

Panairi për “selfie” apo për libra?
Hapja e panairit të librit ka ngjallur mjaft reagime në rrjetet sociale. Kjo për shkak të një mode të re të nisur prej vitesh tashmë. Flasim për modën e “selfie”. Kjo modë këtë herë është zhvendosur ne panairin e librit te çelur rishtazi. Shumica e komenteve që bëhen për panairin thumbojne vajzat e djemte e rinj dhe jo vetëm, te cilat vendosen pranë tendave dhe tregojnë blerjet që kanë bëre duke lëne të kuptohet se janë lexues të rregullt.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas