Sport

Ja çfarë i tha McGregor, Khabibit gjatë ndeshjes


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:49 - 15/10/18 |
el ida

McGregor u përball me rusin Khabib. Si çdo ndeshje tjetër, edhe kjo kishte për qëllim të ishte diçka mahnitëse, dramatike, diçka që do të mbahej në mend për shumë vjet.

Por jo gjithçka shkoi mirë. Pas luftës në ring, Khabib u përlesh me ekipin e McGregor, duke shkaktuar një zhurmë të madhe jashtë ringut.

Dhe teoria më e fundit që po qarkullon në rrjete sociale nga fansat e këtij sporti, është se McGregor i kërkoi falje Khabibit për ato që tha para ndeshjes. Shumë video po shpërndahen dhe aty duket qartë qe McGregor thotë diçka.

Në fund të rundit të tretë, McGregor  dëgjohet duke i thënë Khabibit ‘është thjeshtë biznes’, pasi stafi detyroi Kahbibin ta lëshojë atë.

Madje, disa fansa thonë se McGregor “u lut për mëshirë”.

 

Pas