Kryesore

Basha flakë për flakë me Ramën: Kështu ke mbrojtur dhe Tahirin!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:59 - 15/10/18 |
b.f

Kryedemokrati Lulzim Basha ka komentuar konferencen live të Kryeministrit me Xhafen dhe drejtuesit e policise. “Siç mbronte dje Tahirin dhe kupolën e trafikut të drogës në polici, mbron sot Xhafën dhe Veliun. Rama, Xhafa, Balla, Prela duhet të ishin sot nën hetim, dhe Ard Veliu në arrest, për fabrikimin e provave dhe pengimin e drejtësisë për të mbrojtur narkotrafikantin Agron Xhafaj!”, shkruan Basha.

Pas