InstaBIZ

Këngëtari shqiptar gjen sozinë e tij, e pamundur ti dallosh


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:09 - 15/10/18 |
el ida

Young Zerka është ndër këngëtarët më me shije të veçanta si në muzikën që  bën , ashtu dhe në paraqitjen e jashtme. Së fundmi Zerka ka publikuar një foto në ‘Instatsory’ ku shfaqet krahas një djali tjetër. Deri këtu nuk ka asgjë të çuditshme, por është e vështirë t’i dallosh. Zerka duket se e ka takuar sozinë e tij rastësisht dhe nuk ka nguruar të bëjë një foto me të.

“Zerka majtas apo djathtas”? – pyet ai ndjekësit, ndërkohë që duket mjaft i qeshur përkrah sozisë së tij.

Kujtojmë se këngëtari prej kohësh përflitet për një lidhje të mundshme me këngëtaren Ronela Hajati.

Pas