Aktualitet

Video-Lajm/ Ramën e mbulojnë djersët teksa mbron Xhafën e Veliun


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:54 - 15/10/18 |
b.f

Kryeministri Edi Rama nuk është parë prej kohësh në këtë gjendje, teksa flet me gjeste e fjalë kundër opozitës dhe mbron ministrin Xhafaj e drejtorin e policise, Veliu. Sipas Ramës, oficeri që denoncoi djalin e deputetit është thjesht një shpifës. Ndërsa thekson se policia është e forte dhe me dinjitet.

*Shihni videon më poshtë, ku Kryeministrin e kane mbuluar djerset edhe pse nuk janë temperatura të larta…

Pas