Bota

Itali/Përdhunon dhe grabit 91-vjeçaren për hakmarrje,arrestohet 19-vjeçari


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:39 - 06/07/21 |
Opi Nion

Një 19-vjeçar në Itali ka grabitur dhe ka përdhunuar një 91-vjeçare në Asti, Torino.

Sipas mediave italiane ngjarja ka ndodhur për hakmarrje, pasi kjo e fundit e kishte denoncuar më parë të riun për vjedhje.

Bëhet me dije se për këtë arsye Euro Seferovic ka hyrë në shtëpinë e të moshuarës, i ka grabitur bizhuteri që kishte, dhe një shumë parash dhe më pas e ka përdhunuar. Mësohet se më pas i riu u arrestua nga forcat e policisë.

Pak kohë më parë 91-vjecarja ishte grabitur disa herë nga 19-vjecari.

“Ditën e hënë një 19-vjeçar është arrestuar, i cili ka hyrë me dhunë në shtëpinë e një 90-vjecare duke e grabitur dhe përdhunuar”- kanë njoftuar autoritetet policore italiane./Opinion.al

Pas