Te Fundit

I vodhi grekut 40 krerë bagëti dhe i solli në Shqipëri, kapet çobani


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:29 - 07/09/21 |
Opi Nion

Një 44-vjeçar ka rënë në prangat e policisë pasi ka vjedhur 40 krerë bagëti në Greqi dhe i kishte kontrabanduar në Shqipëri.

44-vjeçari Ime inicialet I. B., banues në Korçë, u arrestua në vendin e quajtur “Përroi i Selenicës”, në Kolonjë, duke transportuar bagëtitë.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Korçë, për veprat penale “Vjedhja” me pasoja të rënda dhe “Kontrabanda me mallra të tjera” kryer në bashkëpunim./Opinion.al

Pas