Bota

Hera e dytë brenda javës, bie Facebook dhe Instagram


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:47 - 08/10/21 |
Opi Nion

Për herë të dytë brenda një jave ka rënë Facebook dhe Instagram. “Downdetector” ka mbi 30 mijë raportime për probleme me përdorimin e Instagram.

Pjesa më e madhe e raportimeve kanë probleme me aplikacionet në telefon, ndërsa në twitter shprehja #instagramisdowwn po bëhet virale.

Nuk ka ende asnjë reagim zyrtar nga platformat e Mark Zuckerberg, por kjo ka bërë që përdoruesit të jenë të inatosur që darkën e të premtes nuk mund të postojnë fotot e tyre.

Pas