Aktualitet

Greqi/ Shqiptari del nga banesa dhe qëllon armë zjarri


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:08 - 09/01/22 |
Opi Nion

Një shqiptar ka qëlluar me armë zjarri në Athinë. Mësohet se ngjarja ka ndodhur në në lagjen Kypseli, ku një shqiptar ka dalë nga banesa e tij në rrugën Efesit dhe ka nisur të qëllojë me armë.

Menjëherë pas njoftimit për këtë ngjarje forca të shumta policie kanë shkuar në këtë zonë dhe kanë rrethuar banesën e shqiptarit.

Mësohet se policia ka arritur që ta bindë që dorëzohet dhe e ka arrestuar. Nuk dihet ende nëse ka të lënduar nga kjo ngjarje./ Opinion.al

 

Pas