Kronikë

Gjendet trupi i 19 vjeçarit që u mbyt në rezervuarin e Shishtavecit


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:15 - 04/09/20 |
Al Do

Një 19-vjeçar u mbyt dje në një rezervuar në fshatin Shishtavec të Kukësit.

Polumbarët e Reneas, në bashkëpunim me strukturat e DVP Kukës, kanë gjetur dhe nxjerrë trupin e pajetë të 19 vjeçarit me iniciale S. B., banues në fshatin Borje.

Policia në njoftimin e saj zyrtar ditën e djeshme tha se dyshohet që 19-vjeçari të jetë mbytur teksa lahej në rezervuar.

Megjithatë hetimet vijojnë dhe gjetja e trupit do t’i ndihmojë më shumë hetuesit për të zbardhur shkaqet e vdekjes së të riut. /Opinion.al

Pas