Kronikë

Durrës / Një burrë hidhet nga kati i 7-të dhe ndërron jetë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:31 - 04/09/20 |
Al Do

Një ngjarje e rëndë është regjistruar mëngjesin e sotëm në lagjen nr. 1 në Durrës.

Nga policia mësohet se një 75-vjeçar ka ndërruar jetë pasi është hedhur nga kati i 7-të i një pallati.

Viktima me iniciale V.N, dyshohet se është hedhur vetë nga lartësia duke gjetur vdekjen e menjëhershme.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes. /Opinion.al

Pas