Kronikë

Gjendet një person i vdekur në trotuar në Tiranë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:12 - 15/11/19 |
Al Do

Një person është gjetur i vdekur mëngjesin e sotëm në Tiranë.

Trupi është gjetur në trotuar në rrugën “Vëllezërit Huta” rreth orës 07:50.

Policia njofton se kemi të bëjmë me një 75-vjeçar dhe se nuk janë konstatuar shenja dhune, apo dëmtime  nga  faktorë të tjerë.

Njoftimi i policisë

Rreth orës 07:50, në rrugën “Vëllezërit Huta”, në trotuar , është gjetur pa shenja jete, trupi i pajetë i shtetasit S. B.,75 vjeç. Nga kqyrja paraprake e trupit të pajetë, nuk janë konstatuar shenja dhune, apo dëmtime  nga  faktorë të tjerë. / Opinion.al

Pas