Kronikë

Gjendet i vdekur një person, dyshohet të jetë qëlluar nga një mjet


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:55 - 03/08/20 |
el ida

Gjendet i pajetë një person në Fushë Prezë, në kryqëzimin me rrugën e Rinasit. Mësohet se viktima Abdulla Budlla,  71-vjeç është konstatuar i shtrirë në anë të rrugës.

Burime për “ABC News” bëjnë me dije se paraprakisht dyshohet se ka humbur jetën si pasojë e përdorimit të armës së zjarrit. Po sipas burimeve bëhet me dije se 71-vjeçari dyshohet të jetë qëlluar nga një mjet në lëvizje.

Në vendngjarje kanë shkuar shërbimet e policisë dhe grupi hetimor ku vijon punën për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes. Ndërkohë raportohet se në zonë nuk ka kamera sigurie./ Burimi: Abc News

Pas