-ARKIVA OPINION

FUSHATA ELEKTORALE


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:56 - 10/06/13 |
root

Të ftuar:
Nard Ndoka – Kryetar i Partisë Demokristiane
Ylli Rakipi – Gazetar
Spartak Ngjela – Kryetar i Partisë ‘Ligj dhe Drejtësi’
Paskal Milo – Kryetar i PDS-së
Fahri Balliu – Shtëpia Botuese ’55’
Cim Peka – Gazetar

[youtube url=”http://www.youtube.com/watch?v=Pz38Y4GrttA” width=”560″ height=”315″]

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas