Kronikë

Foto/Aksident në aksin Tiranë-Durrës


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:40 - 03/08/20 |
Opi Nion

Një aksident automobilistik ka ndodhur pasditen e së hënës në aksin rrugor Tiranë- Durrës. Sipas fotove të mbërritura në Opinion.al dy automjete janë përplasur, por fatmirësisht pa shkaktuar viktima.

 

 

Edhe pse policia ka mbërritur në vendngjarje, nga aksidenti është krijuar bllokim i rrugës dhe  një varg i gjatë mjetesh./Opinion.al

Pas