InstaBIZ

Floriani dhe Endri i tregojnë fansave që janë miq


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:19 - 07/10/15 |
root

Ata janë këngëtarët më të vegjël të showbizi-t shqiptar. Florianin e njihni të gjithë sepse kënga e tij “Ngjyra e kuqe” nuk harrohet kollaj. Djali nga Maqedonia është nën menaxhimin e këngëtarit Adrian Gaxha dhe bashkë kanë shumë suksese muzikore. Por pjesë e showbiz është bërë edhe Endri, një djalë 15 vjecar nga Prishtina i cili menaxhohet nga producentët, Zapp and Chriss. Duke qenë se dy djemtë kanë një moshë, fansat e tyre të zjarrtë mendojnë që ata janë rivalë, por Floriani i vogël i ka treguar përmes kësaj fotoje se me Endrin janë shumë shokë. Ndiqni një bisedë të tyre në WhatsApp.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas