InstaBIZ

Avokatja sensuale Irena KitaBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:01 - 07/10/15 |
root

Avokatja dhe fashionistja e njohur, Irena Kita ka qenë shumë sensuale dhe provokuese,  natën e tretë të Dance With Me. “Cuando calienta el sol”, e Luis Migel ka qenë kënga që ka shoqëruar Dj Sardin dhe Irenën në skenë. Në “backstage”, ajo duket e tonifikuar dhe seksi.

1

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas