InstaBIZ

Publikohet një tjetër këngë për Shqipërinë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:24 - 07/10/15 |
root

Arta Bajrami, Gold Ag dhe Don Arbas kanë bashkuar forcat dhe kanë publikuar një tjetër këngë për Kombëtaren Kuq e Zi. “Shqipëri o nëna ime”, titullohet kënga e cila vjen një ditë përpara ndeshjes së madhe Shqipëri-Serbi. Ajo është punuar nga Don Arbas.

https://www.youtube.com/watch?v=yrXN8hmMFcg

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas