Aktualitet

Fatos Nano mbush 69 vjeç, ish-nënkryetari i LSI e uron me foton e veçantë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:31 - 16/09/21 |
Opi Nion

Ish-kryeministri i Shqipërisë, Fatos Nano feston ditën e sotme 69-vjetorin e lindjes.

Në këtë ditë të veçantë ish-nënkryetari i LSI, Luan Rama e ka uruar përmes një statusi në rrjetet sociale.

Luan Rama i thotë ‘Gëzuar’ Nanos, por duke theksuar se nuk mjafton kjo fjalë për të sjellë përmasën e urimit për një mik.

“PËR FATOS NANON,
NË DITËN E LINDJES…
Gëzuar, edhe pse nuk mjafton asnjëherë kjo fjalë për të sjellë përmasën e vërtetë të urimit dhe mirënjohjen për një mik!
Qofsh jetëgjatë e shëndetmirë,
dhe festofsh një shekull ditëlindje!”, shkruan Luan Rama krahas një fotoje të hershme të publikuar./Opinion.al

Pas