Aktualitet

E fundit/ Arrestohet për drogë dhe armë vëllai i drejtorit të Transportit


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:35 - 22/10/18 |
b.f

Një tjetër person është arrestuar nga policia. Mësohet se në pranga është vënë Altin Isaraj, vëllai i Drejtorit të Përgjithshme të Shërbimeve të Transportit Rrugor, Arben Isaraj. Ai akuzohet për veprën penale ‘Armëmbajtje pa leje’ dhe për ‘Prodhim dhe shitje të narkotikëve’ raporton News 24.

Arben Isaraj ka qenë për dy mandate deputet në parlament si dhe ka mbajtur disa poste të rëndësishme si zv/minister i Drejtësisë, keshilltar i Kryeministrit, etj.

Në foto: Arben Isaraj

Pas