InstaBIZ

‘’E do më Bernardin?’’, ja si përgjigjet Xheni Mhillaj


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:17 - 26/10/18 |
el ida

Xheni dhe Berndardi ishin një nga çiftet më të përfolura në Big Brother. Dhe pas përfundimit të lidhjes së tyre diskutimet për raportin e dyshes Xheni Mhillaj dhe Bernard Marashi tashmë i ngjajnë një telenovele me shumë episode.

Të dashuruar akoma apo e kanë harruar njëri-tjetrin? Kjo është pyetja më e lakuar për ta, të cilës i ka dhënë një përgjigje definitive Xheni. Në rubrikën “Pyetje-përgjigje”që ka organizuar në Instastory, një komentues e ka pyetur nëse e do më Benardin.

“S’njoh njeri me këtë emër”, shkruan Xheni në postimin e saj.

 

Pas