InstaBIZ

Pas pushimeve, i dashuri i këngëtares shqiptare ka vetëm 1 koment për të


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:41 - 26/10/18 |
el ida

Së fundmi Dua Lipa dhe i dashuri i saj Isaac Carew kanë udhëtuar drejt Indisë për pushimet e ëndrrave dhe me anë të postimeve të tyre në rrjetet sociale kanë treguar se sa shumë i kanë shijuar ato.

Në postimin më të fundit të Duas në Instagram, këngëtarja përshkruan se sa të bukura ishin vendet që ajo dhe Isaac kishte vizituar. Pas dy javësh në Indi, Dua u shpreh se është gati për tu rikthyer në punë. Por vëmendjen e të gjithëve e mori komenti që i dashuri i saj bëri :

Një gjë ishte më e bukur se Indiaa… TI” – ka komentuar Isaac, duke e shoqëruar komentin me emoji-n e një trëndafili.

Komenti i tij mori qindra pëlqime dhe shumë njerëz i komentuan Duas që është me fat.

Pas