Life Style

Ja çfarë e bëri Meghan Markle të qajë për herë të parë në publik


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:21 - 26/10/18 |
el ida

Dukesha e Sussex Meghan Markle u pa për herë të parë duke qarë në publik. Por mos u shqetësoni pasi ishin lot gëzimi. Dhe arsyeja ishte pasi asaj dhe bashkëshortit të saj iu këndua një serenatë rreth mushkonjave në Tonga. Aty ku ndodhen momentalisht për të vijuar turneun mbretëror.

Kori “Tupou College Boys” performuan një këngë humoristike të kompletuar me gjestet e fluturimit dhe gumëzhimën e mushkonjës, për të mirëpritur çiftin në pyllin që rrethon shkollën.

Princi Harry dhe gruaja e tij shtatzënë Meghan Markle ndodheshin atje për projektin e Mbretëreshës, “Commonwealth Canopy”, që është në mbrojtje të pyjeve vendase për brezat e ardhshëm.

Por fokusi ishte më shumë te mushkonjat. Qëllimi i këngës ishte të luftonin dhe të frikësonin mushkonjat që mund të ishin përreth.

Tonga është një nga vendet ku këshillohet të mos udhëtojnë gratë shtatzëna, për shkak të virusit Zika. Plani ishte që çifti mbretëror të ecte përgjatë pyllit Tuloa, por vetëm Princi Harry e vizitoi.

Pas