InstaBIZ

Lori Hoxha kërkon mendimin tuaj, pasi ndjekësi doli kundër vendimit të saj


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:10 - 26/10/18 |
el ida

Lori Hoxha  na tregoi se ka marrë vendimin që të publikoje vendet e saj të preferuar për ushqime. Mirëpo pas publikimit të disa pjatave të shijshme Lori është kritikuar nga një fans i cili e quan gjë ‘të ulët dhe budallaqe’.

“Të lutem mos. Nuk e di por mendoj që të postosh ushqim është diçka shumë e ulët dhe budallaqe (dhe shumë e mërzitshme). Në vend të tij mund të postosh disa veshje të bukura”, i shkruan fansi.

Ndërsa Lori ka habitur me përgjigjen e saj të ëmbël dhe madje pyet fansat si të veprojë. “Mua personalisht më pëlqen të di ku hanë njerëzit dhe çfarë është e mirë në një qytet të caktuar por nuk e di. Çfarë mendoni ju?”, shkruan Lori.

Pas