Kronikë

Durrës/ Shpërthen bombola e gazit në lokal, plagosen dy persona


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:24 - 21/09/21 |
Opi Nion

Dy persona janë plagosur nga shpërthimi i një bombole gazi në një lokal në Kallm të Durrësit.

Nga shpërthimi i bombolës ka mbetur i plagosur M. B., 28 vjeç, pronari i lokalit dhe M. K., 35 vjeçe, kliente.

Të plagosurit janë transportuar për në spital dhe ndodhen jashtë rrezikut për jetën./ Opinion.al

Pas