InstaBIZ

Dua trupin e Manjolës…Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:51 - 10/09/15 |
root

Femrat e kanë shumë bezdi kuriI pyet për moshën, ama ne do ta themi moshën e Manjola Nallbanit. Është 49 vjeç dhe shikojeni çfarë trupi që ka. Artistja dhe mezzosopranoja e njohur, përveç talentit të saj është komentuar gjithnjë edhe për linjat e saj turpore. Ajo është nënë e dy vajzave dhe linjat e saj perfekte të lenë pa fjalë. Këto foto që biondja simpatike ka postuar në rrjetet sociale, i përkasin pikërisht kësaj vere që lamë pas.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas