InstaBIZ

Dj Sardi: Gati bashkëpunimi me Babastars


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:47 - 03/10/15 |
root

Pas bashkëpunimeve me këngëtaren Dafina Zeqiri, në këngët “Got ur back” dhe “Tek ti”, të tjera bashkëpunime e presin Dj Sardin. Producenti do të sjellë këtë herë një këngë për një nga anëtarët e labelit më të njohur kosovar “Babastars”. Në këtë foto që ka postuar në rrjetet sociale Sardi premton gjëra të reja me Getoar Selimin.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas