InstaBIZ

50 hijet e EncësBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:41 - 03/10/15 |
root

Filmi “50 hijet e Greit” duket se ka frymëzuar edhe këngëtaren, Enca Haxhia. Në klipin e saj të fundit, Enca shfaqet shumë provokuese në një nga skenat e videos së re. Kjo nuk është hera e parë që ajo do të bie në sy me ekstravagancën e saj dhe gjithnjë ia arrin qëllimit.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas