InstaBIZ

Fansat e Orindës mezi presin ta shohin nënëBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:35 - 04/10/15 |
root

Këngëtarja dhe moderatorja, Orinda Huta nuk guxon të publikojë një foto me fëmijë në rrjetet sociale, sepse ndjekësit e saj menjëherë e bëjnë nënë. Gjatë periudhës së verës portale të ndryshme shkruajtën që biondja simpatike ishte bërë nënë, ndërkohë që vogëlushi me të cilin kishte dalë në foto ishte nipi i saj, Conor. Jo më larg se dje Orinda është shfaqur në një event me mbesën e saj Nensin dhe komentuesit në rrjetet sociale, e kanë quajtur vogëlushen si vajzën e saj. Orinda boll prite, duhet tu plotësosh qejfin fansave, që mezi presin të të shohin mama.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas