InstaBIZ

Elvana Gjata nuk ka nevojë për të brendshme


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 07:58 - 05/10/15 |
root

Këngëtarja Elvana Gjata duket se nuk ka më nevojë për të brendshme. Në koncertin e radhës këngëtarja ka veshur një “jumpsuit” të kuq, të punuar nga Valdrin Sahiti dhe siç e shohim edhe në foto nuk ka veshur fare të brendshme. Valdrini është i njohur për veshjet e tij ekstravagante.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas