InstaBIZ

Albërie Hadërgjonaj, fotosesioni i parë me mbesën


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:24 - 05/10/15 |
root

Albërie Hadërgjonaj ka realizuar fotosesionin e parë me mbesën e saj, Elektrën. Këngëtarja ka realizuar kopertinën e parë si gjyshe për revistën “Class”. Elektra e vogël duket shumë e bukur pranë gjyshes së saj. Albëria këtë periudhë po qëndron për një kohë të gjatë në Tiranë, sepse angazhimi në “Dance With Me” e kërkon përditë në prova dhe palestër.

alberia-me-mbesen

 

alberia-me-mbesen-2

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas