InstaBIZ

Ja urimi i Blendi Fevziut për vajzën e tijBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:51 - 04/10/15 |
root

image

 

Blendi Fevziu u bë baba për herë të dytë, kur bashkëshortja e tij Ines solli në jetë vajzën e tyre, Alis. Por gazetari dhe moderatori i “Opinion” i ka uruar sot me anë të kësaj fotoje, mirëseardhjen në këtë jetë vogëlushes së tij. “Mirëserdhe në këtë botë Alis”, shkruan ai në rrjetet sociale.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas