InstaBIZ

Detaje nga ceremonia e fejesës së Armina Mevlanit dhe Shkëlzen Berishës


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:11 - 14/10/18 |
el ida

Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha do të festojnë sot në një ceremoni familjare fejesën e tyre…

Ndonëse festa e vërtet për çiftin ka qenë përpara dy vitesh në Komo të Italisë, kur Shkëlzeni i propozoi martesë Arminës, sot dy të dashuruarit kanë mbledhur familjet dhe miqtë e tyre më të ngushtë për të celebruar një ditë të rëndësishme në jetën e tyre.

Në festën e organizuar janë të ftuar më pak se 30 persona. Duket se çifti nuk ka preferuar të ketë në të personazhe të jetës publike. Megjithëse të dy kanë një rreth të gjerë shoqëror, në fejesë kanë ftuar vetëm tre prej miqve të ngushtë.

Vetë Armina ka publikuar në ‘instagram‘ foton e fustanit që do të veshë. Por dhe nje buqetë me lule me mbishkrimin ‘special day’.

“Gazeta Shqiptare”, ka siguruar disa foto ku shihet ish-kryeministri i vendit Sali Berisha dhe bashkëshortja e tij teksa po shkojnë në ceremoni.

Krah për krah me bashkëshortin, Zonja Berisha ka përzgjedhur një veshje plot sharm dhe stil.

 

Pas