InstaBIZ

Jonida Maliqi flet troç, ja cili personazh shqiptar vishet më keq


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:35 - 14/10/18 |
el ida

Këngëtarja Jonida Maliqi ishte një nga të ftuarat e puntatës së radhës në ‘Shiko kush luan’.

Në lojën ‘Ndaje ose haje’ Jonidës, që njihet për stilin e veçantë dhe shik ju drejtua një pyetje e sikletshme. Ajo duhet të tregonte cili personazh i njohur vishet më keq sipas mendimit të saj.

Jonida si duket nuk donte kurrsesi të konsumonte ushqimet në tavolinë ndaj, edhe pse në siklet, ajo përmendi Encën.

“Nuk kam asgjë personale me të, por nga na vizuale nuk më pëlqen si vishet”,-ka shtuar Jonida më tej.

Me siguri Enca do të kundërpërgjigjet ndaj Jonidës shumë shpejt, ashtu si ka bërë dhe herë të tjera kur i është përmendur emri.

Pas